• -15%

Dyfuzor zapachowy Pink Club

Nuty zapachowe- mandarynka, wanilia, drzewo sandałowe

Zapach inspirowany: Paco Rabanne Olympea

Pojemność- 100 ml.

75,65 zł - 15%
89,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Gwarancja terminowej dostawy

 

Gwarancja zwrotu towaru

Jeśli zastanawiasz się, jak Twoje ulubione zapachy mogłyby zamienić się w delikatny i kuszący aromat, to jesteśmy po to, aby Ci powiedzieć, że jest to absolutnie możliwe.

Możesz stworzyć komfortowe środowisko, w którym możesz ćwiczyć jogę, czytać książkę lub po prostu zrelaksować się na kanapie w towarzystwie wspaniałego zapachu w powietrzu.

Dyfuzor zapachowy PINK CLUB o aromatach mandarynki, wanilii i drzewa sandałowego  jest gotowy, aby wprowadzić każdego w delikatnie pachnącą chmurę.

Zanurz się w otoczeniu zapachu mandarynki, wanilii i drzewa sandałowego. Niezwykle dobre połączenie, które przyczynia się do wyjątkowego zapachu.

Wykonane ręcznie z najwyższej klasy z niezwykle trwałym efektem. W sposób szczególny, odmienny od pozostałych, tworzony jest system wydzielania aromatu.

Patyczki wykonane z naturalnych włókien bawełny zapewniają równomierny i długotrwały zapach. Możesz cieszyć się nieopisanym zapachem przez ponad 30 dni.

Dlaczego warto kupować produkt z Airspice ?

Zapachy w dyfuzorze Pink Club to coś wyjątkowego, dzięki czemu możesz być odpowiedzialny i dbać o naturę. Produkt nie zawiera konserwantów ani rozpuszczalników na bazie ropy naftowej.

Dyfuzor zapachowy PINK CLUB o zapachu mandarynki, wanilii i drzewa sandałowego  nie zawiera plastikowych elementów, dzięki czemu nadaje się do pełnego recyklingu.

Zapach perfum do domu i biura - wykonany ręcznie, z dbałością o szczegóły.

Przyciemniane szkło butelki chroni olejki aromatyczne przed promieniowaniem słonecznym, a tym samym zapewnia zachowanie jakości aromatu.

Nie zawiera parabenów, konserwantów ani rozpuszczalników na bazie ropy naftowej,

0% plastiku.

Tę linię zapachów najwyższej klasy stworzyliśmy z troską o naturę. Produkt nie zawiera żadnych części z tworzyw sztucznych i może być w całości poddany recyklingowi.

100% używanych przez nas materiałów pochodzi z Unii Europejskiej.

Opis

Zapach
mandarynka, wanilia, drzewo sandałowe
Pojemność
100 ml

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Dyfuzor zapachowy Pink Club

Nuty zapachowe- mandarynka, wanilia, drzewo sandałowe

Zapach inspirowany: Paco Rabanne Olympea

Pojemność- 100 ml.

Napisz swoją opinię