• -15%

Dyfuzor perfum Red Club

Zapach do domu z patyczkami - 100 ml.

75,65 zł - 15%
89,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Gwarancja terminowej dostawy

 

Gwarancja zwrotu towaru

Chcesz stworzyć spokój w swoim kącie i przenieść się w miejsce, w którym chcesz być? Chcesz doświadczyć namiętności niepowtarzalnych zapachów swoich ulubionych zapachów?

Wprowadź zapach wspomnień i przyjemnych doznań do swojego biura lub domu. Bądź w miejscu, o którym marzysz.

Dyfuzor zapachowy RED z bursztynem, egzotycznymi przyprawami i  zapachem skóry to zniewalający zapach, który w najprzyjemniejszy sposób trafi do Twojego umysłu.

Jak dyfuzor zapachowy RED o aromacie bursztynu, egzotycznych przypraw i skóry przewyższa inne?

Połączenie składników z bursztynu, egzotycznych przypraw i skóry, oprócz cieszenia zmysłem węchu, pomoże Ci być bardziej skoncentrowanym bez uczucia przesycenia.

Dyfuzory poprzez system rozprowadzania przyjemnego aromatu w powietrzu opierają się wyłącznie na prawach natury.

Pożądany efekt wyjątkowego zapachu w ponad 30 dni bez konserwantów i parabenów, które nie mają dobrego wpływu na Ciebie i naturę.

W towarzystwie  dyfuzora perfum RED o aromacie bursztynu, egzotycznych przypraw i skóry  możesz pomedytować lub poćwiczyć jogę, a efekt będzie znacznie większy.

Co oferuje nam Airspice?

Nasze dyfuzory perfum zostały stworzone, aby zapewnić Ci wyjątkowo przyjemne i komfortowe środowisko. Rozwijaj jeden ze swoich dominujących zmysłów, a mianowicie nos, dając mu okazję do przyjemnych doznań.

Gwarantujemy Ci zapachy, które nie tracą na jakości drugiego dnia i są tworzone z bardzo poważnym podejściem do Twojego bezpieczeństwa i zdrowia.

Zapach perfum do domu i biura - wykonany ręcznie, z dbałością o szczegóły.

Silne i długotrwałe działanie - zapach utrzymuje się przez ponad 30 dni.

Opatentowany system emisji zapachów. Konwencjonalne dyfuzory wykorzystują rattanowe sztyfty, które nie pochłaniają ani nie odparowują skutecznie zapachów. Nasze patyczki wykonane są ze specjalnego materiału z naturalnymi włóknami bawełny, który promieniuje długotrwałymi, a nawet wysokimi i niskimi nutami.

Przyciemniane szkło butelki chroni olejki aromatyczne przed promieniowaniem słonecznym, a tym samym zapewnia zachowanie jakości aromatu.

Nie zawiera parabenów, konserwantów ani rozpuszczalników na bazie ropy naftowej.

0% plastiku. Tę linię zapachów najwyższej klasy stworzyliśmy z troską o naturę. Produkt nie zawiera żadnych części z tworzyw sztucznych i może być w całości poddany recyklingowi.

100% używanych przez nas materiałów pochodzi z Unii Europejskiej.

W pełni zgodny z przepisami europejskimi. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa produktów w UE, USA i EUG

Specyficzne kody