• -15%

Dyfuzor perfum Aqua Club

Zapach do domu z patyczkami - 100 ml.

75,65 zł - 15%
89,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Gwarancja terminowej dostawy

 

Gwarancja zwrotu towaru

Wypełnij powietrze wokół siebie tonizującym alkoholowym zapachem, który idealnie pasowałby do każdego otoczenia.

Dla tych, którzy kochają żywe i energetyczne zapachy,  dyfuzor perfum AQUA o aromacie wódki, limonki i ginu  doskonale sprawdzi się w domu, biurze lub może być idealnym prezentem dla ukochanej osoby.

Dyfuzor perfum AQUA o aromacie wódki, limonki i ginu to więcej niż produkt

To wspaniale, gdy coś tak małego może zmienić nasz nastrój i naładować nas pozytywną energią przez całe nasze codzienne życie.

Ten kultowy dyfuzor perfum oparty jest na opatentowanym systemie dystrybucji zapachu.

W przeciwieństwie do innych sztyftów, które nie wchłaniają się, są one wykonane z naturalnych włókien bawełny, dzięki czemu są trwałe i nie tracą intensywnego zapachu.

Silne i długotrwałe działanie dyfuzora sprawi radość przez ponad 30 dni.

Przyciemniane szkło na butelce zapobiegnie uszkodzeniu olejku aromatycznego, chroniąc go przed promieniowaniem słonecznym.

W trosce o naturę z Airspice

Wszyscy chcemy żyć w czystym i przyjemnym środowisku. Nasze zapachy nie zawierają żadnych plastikowych części i w 100% nadają się do recyklingu.

Dyfuzor zapachowy AQUA o aromacie wódki, limonki i ginu  nie zawiera parabenów, konserwantów ani rozpuszczalników na bazie ropy naftowej, co czyni go wyjątkowym i zapewnia całkowicie bezpieczne użytkowanie.

Zapach perfum do domu i biura - wykonany ręcznie, z dbałością o szczegóły.

Silne i długotrwałe działanie -zapach utrzymuje się  przez ponad 30 dni.

Opatentowany system emisji zapachów. Konwencjonalne dyfuzory wykorzystują rattanowe sztyfty, które nie pochłaniają ani nie odparowują skutecznie zapachów. Nasze patyczki wykonane są ze specjalnego materiału z naturalnymi włóknami bawełny, który promieniuje długotrwałymi, a nawet wysokimi i niskimi nutami.

Przyciemniane szkło butelki chroni olejki aromatyczne przed promieniowaniem słonecznym, a tym samym zapewnia zachowanie jakości aromatu.

Nie zawiera parabenów, konserwantów ani rozpuszczalników na bazie ropy naftowej.

0% plastiku. Tę linię zapachów najwyższej klasy stworzyliśmy z troską o naturę. Produkt nie zawiera żadnych części z tworzyw sztucznych i może być w całości poddany recyklingowi.

100% używanych przez nas materiałów pochodzi z Unii Europejskiej.

W pełni zgodny z przepisami europejskimi. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa produktów w UE, USA

Opis

Zapach
wódka, limonka, gin

Specyficzne kody