• -15%

Dyfuzor perfum Black Club

Zapach do domu z patyczkami - 100 ml.

75,65 zł - 15%
89,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Gwarancja terminowej dostawy

 

Gwarancja zwrotu towaru

Każdy chce, aby jego dom był przytulny i nastrojony, ale do odtworzenia prawdziwego raju potrzebny jest zapach przyjemnych aromatów.

Zadbaliśmy o wspaniałą atmosferę w Twoim domu lub biurze. Poczuj delikatny zapach  dyfuzora perfum BLACK CLUB z aromatami bergamotki, cynamonu i paczuli.

Dlaczego warto wybrać dyfuzor zapachowy BLACK CLUB o aromatach bergamotki, cynamonu i paczuli ?

Wyjątkowa mieszanka aromatów bergamotki, cynamonu i paczuli utrzyma Cię w ekstazie na ponad miesiąc.

Jego długotrwałe działanie nadaje się do każdej przestrzeni wewnętrznej, o której marzysz, aby wypełnić ją świeżością i przyjemnymi emocjami.

Specjalny materiał z naturalnymi włóknami bawełny, z którego wykonane są nasze patyczki, zapewni wyjątkową równowagę pomiędzy nutami zapachowymi.

Jakość aromatu zostanie zachowana przez cały okres użytkowania dyfuzora. Za pomocą przyciemnianego szkła na butelce niemożliwe jest przenikanie promieniowania słonecznego, a tym samym nie można uszkodzić olejków.

Zapach nie zawiera niczego, co mogłoby Ci zaszkodzić. Konserwanty i rozpuszczalniki na bazie oleju nie będą częścią codziennej rutyny.

Zapachy najwyższej klasy w Airspice

Zgodnie ze wszystkimi preferencjami naszych klientów przedstawiamy bogactwo zapachów, z których możesz wybierać.

Wszystkie nasze zapachy są w pełni zgodne z europejskimi przepisami i bezpieczeństwem produktów.

Dyfuzor zapachowy BLACK CLUB o aromatach bergamotki, cynamonu i paczuli  to świetne połączenie aromatów, które przyprawiają nas o gęsią skórkę.

Zapach perfum do domu i biura - wykonany ręcznie, z dbałością o szczegóły.

Silne i długotrwałe działanie -zapach utrzymuje  przez ponad 30 dni.

Opatentowany system emisji zapachów. Konwencjonalne dyfuzory wykorzystują rattanowe sztyfty, które nie pochłaniają ani nie odparowują skutecznie zapachów. Nasze patyczki wykonane są ze specjalnego materiału z naturalnymi włóknami bawełny, które emanują długotrwałymi, a nawet wysokimi i niskimi nutami aromatycznymi.

Przyciemniane szkło butelki chroni olejki aromatyczne przed promieniowaniem słonecznym, a tym samym zapewnia zachowanie jakości aromatu.

Nie zawiera parabenów, konserwantów ani rozpuszczalników na bazie ropy naftowej.

0% plastiku. Tę linię zapachów najwyższej klasy stworzyliśmy z troską o naturę. Produkt nie zawiera żadnych części z tworzyw sztucznych i może być w całości poddany recyklingowi.

100% używanych przez nas materiałów pochodzi z Unii Europejskiej.

W pełni zgodny z przepisami europejskimi. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa produktów w UE, USA i EUG

Specyficzne kody