• -15%

Zawieszka zapachowa do auta Burgundy Club

Burgundy Club zapach do samochodu  - francuska kompozycja perfum - liść laurowy, gwajak, dąb

8,49 zł - 15%
9,99 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczeństwo transakcji

 

Gwarancja terminowej dostawy

 

Gwarancja zwrotu towaru

Zawieszka zapachowa Burgundy Club - Podróżuj w luksusie i wyjątkowych aromatach!

Zawieszka zapachowa Burgundy Club to prawdziwa esencja elegancji dla twojego samochodu. Ten unikalny zapach do samochodu został stworzony na bazie francuskiej kompozycji perfum, której główne nuty to liść laurowy, gwajak i dąb.

Dzięki zawieszce Burgundy Club każda podróż stanie się prawdziwym doświadczeniem dla zmysłów. Intensywny zapach liścia laurowego dodaje wnętrzu samochodu świeżości i energetyzującego charakteru. Nuty gwajaku przynoszą nutę egzotyki i tajemniczości, tworząc niepowtarzalną atmosferę podróży. Aromat dębu dodaje całości elegancji i wyrafinowania.

Ta zawieszka zapachowa nie tylko odświeża powietrze w samochodzie, ale również tworzy wyjątkową atmosferę podróży. Jej prosta konstrukcja pozwala na łatwe umieszczenie jej w dowolnym miejscu, na przykład na lusterku wstecznym.

Burgundy Club to perfekcyjne połączenie luksusowego zapachu i eleganckiego designu. Ciesz się podróżami w otoczeniu wyjątkowych aromatów dzięki zawieszce zapachowej Burgundy Club.

Zamów zawieszkę zapachową Burgundy Club już dziś i wprowadź do swojego samochodu niepowtarzalny zapach luksusu i wyrafinowanie!

Specyficzne kody